23
آذر
غرغرکردن سگ

غرغرکردن در سگ ها

غر غر کردن در سگها رفتاری عادی است ولی میتواند به ندرت به یکی از مشکلات رفتاری سگ شما تبدیل شود .

23
آبان
تنهاگذاشتن سگ درخانه

تنهاگذاشتن سگ درخانه


تنها گذاشتن سگ درخانه باید به روشی انجام شود که سگ احساس تنبیه پیدا نکند.


1.سگ را هیچگاه بیشتر از 1 تا 2 ساعت در قفس نگذارید.

 

 

<
26
شهریور
سگ آلفا

به سگ خودنشان دهیداورییس نیست

به سگ خود نشان دهید که او رئیس نیست

شما می توانید این عمل را با اجرای قانون " هیچ چیز در دنیا رایگان نیست " به سگ خود نشان دهید. در حیاط وحش سگها باید برای آنچه بدست می آورند و حفظ بقای خود تلاش کنند. سگهایی که برای بدست آوردن چیزی ، کاری انجام می دهند معمولاً خوشحال ترند. سگ باید متوجه شود که شما رئیس گروهید. این تنها راهی است که شما می توانید با یک سگ زندگی و همزیستی خوبی داشته باشید.

26
شهریور
آرایش سگ

برس کشیدن سگ


رها کردن سگ از شر گره های موئی به وجود آمده در پوشش مهمترین مسئله نظافت می باشد که نیازمند نظمی دقیق در کشیدن برس می باشد.

25
شهریور
تربیت سگ

آموزش دادن به توله سگ جدیدیاسگ خود

 
این امر بسیار مهم می باشد که بلافاصله بعد از آنکه توله سگ را به خانه آوردید شروع به آموزش دادن او کنید. این آموزشها می تواند بوسیله خود شما یا یک مربی حرفه ای انجام شود.

25
شهریور
درمان دل دردسگ

آیاسگ شمانفخ دارد؟َ

آیا این صدا برای شما آشناست ... آیا تا به حال برای شما اتفاق افتاده که با دوستان نشسته و گرم صحبت کردن باشدی ناگهان بوی بدی خانه را بردارد. دوستانتان می پرسند این بوی چیه! شما خجالت زده برای انها توضیح می دهید ، " این بو از سگ منه

18
شهریور
انواع بیماری درسگ

علائم بیماری در سگ که باید جدی گرفته شود

علایم بیماری درسگ که بایدجدی گرفته شود در این مقاله قصد داریم تا شما را به علایم بیماری در سگ خود که به طور جدی باید پیگیری شود را به اختصار توضیح دهیم، پس از خرید سگ  تمامی موارد بیان شده در این مقاله حتما جدی گرفته و در اولین فرصت با دامپزشک خود مشورت نمایید.
18
شهریور
دانه های قرمزروی پوست سگ

الرژی و بیماریهای پوستی درسگ ها

هنگامی که اقدام به خرید سگ میکنیداین نکات رانیزبایدبدانیدکه ازوسایلی برای سگ خوداستفاده کنیدکه نسبت به ان الرژی نداشته باشد، هنگامی که اقدام به خرید سگ میکنید این نکات رانیزباید بدانید.

18
شهریور
درمان اسهال درسگ

ویروس پاروا در سگ

در این مقاله شما را با بیماری ویروس پاروا در سگ آشنا میکنیم که بسیار خطرناک و جدی می اشد و حتما باید پس از خرید سگ مراقب حیوان خود باشید زیرا این بیماری کشنده می باشد و از علایم شایع آن مدفوع خونی در سگ و اسهال خونی در سگ می باشد..

18
شهریور
جرب درسگ

بیماری جرب در سگ و درمان بیماری جرب در سگ

 جرب درسگ چیست جرب دمودکس یکی از شایع ترین جرب ها در سگ ها می باشد. عامل بیماری جرب، دمودکس می باشد و این انگل در فولیکول های موی سگ های مبتلا زندگی می کند.

26
تیر
بهترین نژادسگ برای بچه

انتخاب سگ مناسب برای کودکان

اگر قصد خرید سگ را دارید و در منزل نیز کودک دارید ما برای انتخاب خرید سگ مناسب به شما کمک می کنیم که بتواند دوست و همبازی ایده آل برای کودکتان باشد و همچنین کمک به روابط اجتماعی کودکتان نیز باشد

26
تیر
آموزش دستشویی رفتن به سگ

آموزش دستشویی رفتن به سگ

اگر در منزل به تازگی سگ نگهداری می کنید و دستشویی کرن سگ برای شما مشکل ساز شده است با کمک این مقاله آموزش دستشویی رفتن به سگ را فرا خواهی گرفت.

26
تیر
آموزش پارس نکردن سگ

آموزش پارس نکردن سگ


نمیتوانید از سگ انتظار داشته باشید که پارس نکند چرا که پارس کردن سگ غریزه ذاتی در او می باشد همانند گریه کردن در کودکان، شما می توانی پارس کردن سگ را کنترل کنید.