خرید سگ پیکینیز
05
خرداد
7601

رفتار سگ پیکینیز تلفیقی است از وقار و لجاجت که آنرا نزد صاحبش عزیز می سازد. رفتار آرام و مطیع بودن آن باعث گشته که در سراسر جهان بعنوان یک موجود صمیمی و دوست داشتنی مطرح گردد.

 

 نژاد سگ پیکینیز pekingese


 اما به دور از اعضای خانه از هیچ چیزی بیشتر از بازیگوشی و سر و صدا لذت نمی برد.(فروش پیکینیز) حالت تهاجمی ندارد ، سگ پیکینیز سگی است صبور که نگهداری از آن آسان است. اگر قصد خرید سگ پیکینیز را دارید برای خرید سگ پیکینیز به این نکات توجه نمایید سینه پهن و پشتی صاف دارد. پوزه کوتاه و پهن دارای چین خوردگی می باشد. موها بلند و صاف است و حالت فر خورده و پشمی ندارد. فروش سگ پیکینیز به انواع رنگها از قبیل قرمز ، حنایی ، سیاه ، سفید و قهوه ای وجود دارد.(فروش پیکینیز) اصولاً یک سگ آپارتمانی است و اندازه متوسط آن ترجیح دارد.
    

خلق و خو سگ پیکینیز

 سگ پیکینیز سگهای کوچک و شجاعی هستند که رفتاری شبیه به شیر دارند. آنها حساس ، استقلال طلب ، مبارزه طلب و بسیار احساساتی نسبت به صاحبشان هستند در عوض با غریبه ها خو نمی گیرند. سگ پیکینیز سگی است مشتاق برای جلب توجه تا آن حد که اگر بفهمد غذا نخوردن او باعث جلب توجه صاحبش می شود ،(خرید پیکینیز) از خوردن غذا اجتناب خواهد کرد! اگر بیش از اندازه به آن غذا داده شود استعداد خوبی در فربه شده دارد. اصولاً سگ پیکینیز سگ حسودی است.

فروش سگ پیکینیز     وزن ، ارتفاع سگ پیکینیز

 وزن در نر فروش سگ پیکینیز: (3-6) ک.گ ، وزن در ماده فروش سگ پیکینیز: (3-6) ک.گ

ارتفاع در نر فروش سگ پیکینیز: (30-45) س.م ، ارتفاع در ماده فروش سگ پیکینیز: (30-45) س.م

    

مشکلات سلامتی سگ پیکینیز

 سگ پیکینیز به نظرمی رسد که نسبت به سرما خوردگی ضعیف و حساس است. سگ پیکینیز در زایمان مشکل دارد. مشکلات کشکک ، برگشتگی پلک به سمت داخل ، بیماریهای قلبی و مشکلات تنفسی از جمله بیماریهای شایع سگ پیکینیز می باشد.

    

فروش سگ پیکینیزشرایط نگهداری سگ پیکینیز

 سگ پیکینیز برای زندگی درآپارتمان مناسب می باشد و اصولاً در داخل خانه آرام است و نیازی به حیاط برای زندگی ندارد.فروش سگ پیکینیز برای خرید سگ آپارتمانی گزینه مناسبی می باشد.
    

 فعالیت بدنی سگ پیکینیز

 اگر چه سگ پیکینیز نیاز به فعالیت بدنی چندانی ندارند اما با مقداری ورزش و فعالیت بدنی می توان آنها را سلامت تر نگه داشت. پیاده روی های کوتاه برای آنان مناسب است.

    

طول عمر سگ پیکینیز

سگ پیکینیز در حدود 10-15 سال عمر می کند.
    

آراستن سگ پیکینیز

 سگ پیکینیز پوشش مضاعف آن نیاز به شانه کشیدن و برس زدن روزانه دارد. برای خرید سگ پیکینیز بدانید که در ماده ها ریزش موی فصلی وجود دارد اما اصولاً ریزش مو در این نژاد متوسط می باشد. صورت و گوشه چشم ها در سگ پیکینیز باید هر روز تمیز شوند.

   
تاریخچه

 منشأ سگ پیکینیز کشور چین است. اما تاریخ آن مورد تردید می باشد. اولین گزارش حاکی از وجود این نژاد مربوط به قرن هجدهم میلادی است. (خرید پیکینیز)معرفی این نژاد به غرب در سال 1860 و بدنبال غارت کاخ خای سلطنتی Peking بدست انگلیسی ها صورت گرفت و در باز گشت به انگلستان پنج قلاده آن به ملکه ویکتوریا اهدا گردید. ثبت آن برای اولین بار در سال 1906 و در کشور آمریکا صورت گرفت.


  گروه

 سگ پیکینیز در گروه سگهای عروسکی قرار میگیرد و به عنوان خرید سگ آپارتمانی عرضه می گردد.