فروش سگ مالتیز
05
خرداد
5913

مالتیز سگ کوچک و سر سختی است اگربه دنبال سگی باموهای اشرافی وبلندوسفیدهستیدحتمابرای خرید سگ مالتیزاقدام کنید  

 

موها در سگ مالتیز نباید حالت مجعد داشته باشند و بلندی آن حدود 22 س.م می باشد. پوشش آن همیشه به رنگ سفید است که البته رنگ عاجی نیز قابل قبول می باشد. دم سگ مالتیز در پشت بدن آویزان است. برای خری سگ مالتیز به این نکات دقت داشته باشید که سگ مالتیز چشمهای تیره ، گرد و بزرگ و بینی سیاه دارد. طول بدن سگ مالتیز بیش از ارتفاعش می باشد.


خلق و خو سگ مالتیز

 سگ مالتیز سر زنده ، بازیگوش ، آرام ، دوست داشتنی و قابل اعتماد است. بسیار باهوش می باشد و اگر بداند جایزه ای در انتظارش است خیلی خوب آموزشها را فرا می گیرد. یک حیوان خانگی کلاسیک است. با سایر حیوانات خانگی کنار می آید. برای کودکان پیشنهاد می شود. استفاده از غذای خشک در تغذیه باعث سالم ماندن و افزایش طول عمر دندانهایش می شود.

 

فروش سگ مالتیز


وزن ، ارتفاع در سگ مالتیز 

  وزن در نرسگ مالتیز: (3-4) ک.گ ، وزن در ماده سگ مالتیز: (3-4) ک.گ

ارتفاع در نرسگ مالتیز: (21-25) س.م ، در ماده سگ مالتیز: (23) س
    


فروش سگ مالتیزمشکلات سلامتی سگ مالتیز

  سگ مالتیز گاهی اوقات دچار آفتاب سوختگی می شود. . برخی دارای مشکل در گوارش و هضم غذا هستند. سگ مالتیز نسبت به گرما حساسیت دارد ، همچنین خیلی سریع سرما می خورد. سگ مالتیز نباید در آب و هوای مرطوب نگهداری شود و بهتر است به او آموزش داد تا در داخل توالت و یا روی روزنامه دستشویی کند تا در آب و هوای نا مناسب بیرون نرود.

    
شرایط نگهداری سگ مالتیز


  سگ مالتیز برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد. در داخل خانه پر جنب و جوش است و نیازی به حیاط ندارد. سگ مالتیز برای خرید سگ آپارتمانی مناسب می باشد.

    

 فعالیت بدنی سگ مالتیز 

  سگ مالتیز از پیاده روی و بازی کردن در پارک حتی در سنین بالا لذت می برد. مقدار کمی ورزش و فعالیت بدنی برای سگ مالتیز کافی می باشد.

    

 طول عمر سگ مالتیز
 
 سگ مالتیز حدود 15 سال یا بیشتر عمر می کند. سگ مالتیز می تواند تا 18 سال نیز زندگی کند اما نباید در آب و هوای مرطوب نگهداری شود.

    

 آراستن سگ مالتیز

   برس کشیدن و شانه زدن روزانه مناسب می باشد. موها بسیار نرم هستند و باید به آرامی تمیز شوند. گوشه چشمها و همچنین ریش را بعد از هر وعده غذایی باید تمیز نمود. استفاده از شامپو خشک و استحمام بطور منظم پیشنهاد می شود. باید بعد از شست و شو از خشک شدن کامل موها اطمینان حاصل نمود. داخل گوشها را باید مرتباً چک و تمیز نمود. معمولاً موهای بالای سر را توسط یک ربان می بندند تا جلوی چشمها قرار نگیرد. ریزش مو نژاد سگ مالتیز کم می باشد و برای افرادی که نسبت به موی حیوانات آلرژی دارند مناسب می باشد
    

 تاریخچه سگ مالتیز

وطن اصلی سگ مالتیز یونان می باشد. بعدها آنرا در ایتالیا با نژادهای مینیاتور اسپانیل و پودل آمیخته کردند تا نژاد مالتیز امروزی به وجود آمد. سگ مالتیز نژاد خیلی زود محبوب خانمها در انگلستان وسایر نقاط جهان واقع شد
    

گروه

سگ مالتیز در دسته سگ عروسکی قرار میگیرد. فروش سگ مالتیز برای خرید سگ آپارتمانی پیشنهاد می شود.
   

فروش سگ مالتیز